Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 30, 2017 in Remont i budowa |

Cegła w twoim domu – cegła z rozbiórki. Wyburzenia Kraków

Ciekawym rozwiązaniem w naszych wnętrzach jest wykorzystywanie starych cegieł do wykańczania wnętrz. Częściowo surowe wnętrza są naprawdę ciekawe i podobają się wielu osobom. Warto zainteresować się tego typu wnętrzami.

Skąd wziąć cegłę?

Najlepszym wyborem jest cegła z rozbiórki, ponieważ będzie to klasyczna i stara już cegła, która ma swój niezwykły klimat. W wielu miastach prowadzone są różnego rodzaju wyburzenia, starych i zaniedbanych budynków. Nie ma więc wtedy problemu z tym, aby mieć dostęp do cegieł z rozbiórki. Takim miastem, gdzie znajdziemy spory wybór cegieł z rozbiórek jest na pewno Kraków.
Cegła z rozbiórki jest dosyć droga, jeśli kupimy ją w jakimś składzie budowlanym. Rozbiórki nie są najtańsze, dlatego firmy, które się ich podejmują starają się zyskać na sprzedaży rozebranych elementów, na przykład właśnie takich jak cegły. Warto poszukać osób, które chcą rozebrać swoje stare domy, budynki gospodarcze. Można dogadać się co do rozebranej cegły. Jej cena będzie zapewne niższa, jeśli kupimy ją od osoby prywatnej, a nie ze składu z materiałami budowlanymi. Warto więc trochę się wysilić.