Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 27, 2017 in Pozostałe tematy |

Witaminy naturalne

Czosnek czym jest? Warzywo, roślina? A może jedno i drugie, jednak to dużo mniejszy szczegół, najważniejsze są jego cenne właściwości lecznicze.
Podchodząc bardzo poważnie do zagadnienia czosnek ma bardzo zróżnicowany skład chemiczny, zawiera związki siarkowe i bakteriobójcze, oleje eteryczne, błonnik, cukry, związki siarki. Czy to Ci coś mówi? Zapewne nie, jednak warto wspomnieć, że to tradycyjne warzywo swoim składem nie może się wstydzić. Wszystkie powyższe elementy to nie cała wyliczanka, w skład wchodzą także flawonoidy, flawony oraz wiele bardzo ważnych witamin z grupy B, jak np. B6 wspomagająca odporność.

Czosnek jakie ma witaminy

Wskazano Ci stosowanie czosnku a nadal nie wiesz po co? Nic bardziej mylnego w Twoim podejściu, naturalne lekarstwo może poszczycić się szerokim wachlarzem i różnorodnością składu, zawiera także witaminy B1, PP i C oraz prowitaminę A. Warto go mieć pod ręką i wspomóc osłabiony organizm. Naturalny preparat szybko poradzi sobie z wieloma infekcjami i bakteriami, które niszczą organizm. Nie warto zaniedbywać tego cennego warzywa na rzecz chemii, która znajduje się w wielu lekach.