Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 2, 2017 in Remont i budowa |

Beton któremu możesz zaufać – beton wodoszczelny. Badania szczelności hydroizolacji

Wymagasz trwałości, szczelności i wszystkiego co najlepsze w przypadku budowy swojego domu? Chcesz na swojej budowie wykorzystywać beton najwyższej jakości? Jeśli tak, to warto zwrócić uwagę na to, jaki rodzaj betonu dostarczany jest nam z betoniarni.

Specyfikacja betonu

Budując dom i zamawiając beton warto pobrać próbkę i zlecić jej badanie. Jeśli domagamy się tego, aby był to beton wodoszczelny i trwały, to powinniśmy taki właśnie otrzymać. Jeśli okaże się, że próbka, która została zbadana nie spełnia pewnych norm i naszych oczekiwań, to można domagać się odszkodowania od betoniarni i pokrycia kosztów jakie ponieśliśmy, a także kosztów ewentualnych zmian na budowie.
Badania szczelności hydroizolacji wykażą, czy na naszej budowie wykorzystano najlepszej jakości materiały. Warto jednak przypatrzeć się dobrze firmie, z której usług będziemy korzystać, a także jakości betonu. Jeśli okaże się, że betoniarnia nie spełnia naszych oczekiwań, to lepiej zrezygnować z jej usług. Trwałość domu powinna być dla nas najważniejsza. Budujemy na lata i nie powinniśmy w tym przypadku iść na żadne ustępstwa.